Форум БДФЕУ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 


Rechercher Розширений пошук

Останні теми
» Монтаж алюмінієвих розсувних систем
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 11:37 am автор Darius4678

» Інжиніринг алюмінієвих вікон
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 11:27 am автор Darius4678

» Якісні конструкції вікон і дверей
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 11:20 am автор Darius4678

» Вікна з алюмінієвого профілю
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 11:13 am автор Darius4678

» Алюмінієві вікна
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 10:53 am автор Darius4678

» Фасади з алюмінієвого профілю
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 10:43 am автор Darius4678

» Алюмінієві фасади
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 10:40 am автор Darius4678

» Алюмінієві розсувні системи
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 9:39 am автор Darius4678

» Земельный участок
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати EmptyСьогодні в 8:29 am автор DiamovaAnna

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі
monroestahr
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
StarTrek22
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Darius4678
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Aleveron
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Kostaray
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
worksale
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Lilia21
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Yuliya0211
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Vesteross
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 
Danil Steel
Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_lcapЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Voting_barЯ купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Vote_rcap 


Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати

2 користувачів

Перейти донизу

Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Empty Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати

Повідомлення автор nadiafish Вт Квіт 25, 2023 1:57 pm

Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати і дуже задоволений своїм вибором. Розмір екрана дійсно допомагає зануритися в гру, а відображення зображень є дуже яскравим і чітким. Також я ціную високу частоту оновлення і маленький час відгуку, що дозволяє грати з комфортом. Рекомендую цей монітор для гравців.

nadiafish

Сообщения : 3
Дата регистрации : 01.04.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Empty Re: Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати

Повідомлення автор simeon Вт Квіт 25, 2023 5:10 pm

Я купив цей монітор для використання вдома, і я дуже задоволений його функціональністю. Є два HDMI-входи і DP-вхід, що дозволяє підключати до нього декілька пристроїв одночасно. Також є вбудовані динаміки, які досить гучні, щоб дивитися відео без підключення додаткових колонок. В цілому, це чудовий Монитор LCD 30, який можна рекомендувати http://www.moyo.ua/monitor_lcd_30_2e_gaming_g3022b_2xhdmi_dp_audio_va_curved_100hz_1ms_freesync/535857.html .

simeon

Сообщения : 120
Дата регистрации : 13.03.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Empty Re: Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати

Повідомлення автор nadiafish Вт Квіт 25, 2023 6:21 pm

Я використовую цей монітор для роботи з графікою, і я дуже задоволена його відображенням кольорів і контрастності. Кривизна екрана також додає комфорту для очей, і я часто працюю на цьому моніторі протягом довгих годин. Загалом, це дуже хороший монітор, який може задовольнити потреби як геймерів, так і професіоналів.

nadiafish

Сообщения : 3
Дата регистрации : 01.04.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати Empty Re: Я купив цей монітор для своєї геймінгової кімнати

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі