Форум БДФЕУ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 


Rechercher Розширений пошук

Останні теми
» Все для медицины: техника и оборудование от Медсервис
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 8:44 pm автор worksale

» Бюро перекладів у Києві
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 5:53 pm автор Yuliya0211

» Криптовалюта
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 4:15 pm автор Daclan

» Подскажите интернет-магазины отопительного оборудования
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 2:27 pm автор TarasKutsenko98

» Советы по транспортным компаниям для грузоперевозок
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 1:49 pm автор TarasKutsenko98

»  Кто знает хорошую фармацевтическую компанию в Украине?
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 11:36 am автор TarasKutsenko98

» Чем отличаются легальные слоты?
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyВчора в 10:10 am автор wari2011

» В умовах сучасного будівництва
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyЧт Лип 25, 2024 9:58 pm автор StarTrek22

» При здійсненні будівельних проектів
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? EmptyЧт Лип 25, 2024 9:56 pm автор StarTrek22

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календар Календар

Найактивніші користувачі
StarTrek22
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
monroestahr
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Darius4678
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Aleveron
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Kostaray
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
worksale
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Yuliya0211
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Lilia21
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Danil Steel
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 
Vesteross
Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_lcapМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Voting_barМоже хто-небудь порадить який-небудь бренд? Vote_rcap 


Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

3 користувачів

Перейти донизу

Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Empty Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

Повідомлення автор Albert364 Чт Бер 02, 2023 11:54 am

Привіт усім, я шукаю хорошу шкіряну сумку для роботи. Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

Albert364

Сообщения : 26
Дата регистрации : 15.11.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Empty Re: Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

Повідомлення автор Richard69 Пт Бер 03, 2023 9:39 am

Мені дуже подобаються чоловічі шкіряні сумки ручної роботи https://mastaklviv.com/product-category/sumky/leather-bags/ . Я нещодавно придбав таку сумку і дуже задоволений. Шкіра м'яка і приємна на дотик, а також є кілька зручних відділень для документів і ноутбука. Я думаю, що це може бути хороший вибір для роботи.

Richard69

Сообщения : 22
Дата регистрации : 16.11.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Empty Re: Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

Повідомлення автор Albert364 Пт Бер 03, 2023 12:30 pm

Вони мають якісну шкіру, але мені більше подобається дизайн їхніх моделей. Крім того, у них є хороша гарантія та сервісне обслуговування, що є важливим фактором для мене.

Albert364

Сообщения : 26
Дата регистрации : 15.11.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Empty Re: Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

Повідомлення автор Alisaaa Вт Груд 26, 2023 9:42 pm

Domino - на випадок, якщо потрібні речі дійсно відомих брендів, із унікальним дизайном та якістю. Не на кожен день, такі вдягаю на якісь особливі події. Ціна висока, проте тут впевнена за походження та оригінальність речей. Особливо мені подобається взуття santoni https://domino.ua/santoni/gender-woman купити таке можна навіть через інтернет - розміри максимально відповідають та у випадку, якщо щось не підходить, можна все повернути чи обрати інший розмір.

Alisaaa

Сообщения : 115
Дата регистрации : 24.02.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Може хто-небудь порадить який-небудь бренд? Empty Re: Може хто-небудь порадить який-небудь бренд?

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі