Форум БДФЕУ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 


Rechercher Розширений пошук

Останні теми
Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Найактивніші користувачі
monroestahr
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
StarTrek22
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Darius4678
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Aleveron
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Kostaray
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
worksale
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Lilia21
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Yuliya0211
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Vesteross
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 
Barbarossia
Загубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_lcapЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Voting_barЗагубила чохол на екзамені  :cry:  Vote_rcap 


Загубила чохол на екзамені :cry:

3 користувачів

Перейти донизу

Загубила чохол на екзамені  :cry:  Empty Загубила чохол на екзамені :cry:

Повідомлення автор Dinuska Нд Черв 09, 2019 8:08 pm

Нещодавно здавала екзамени в гл. корпусі і коли робила спробу спистаи - видно зняла ненароком чохол від свого Мі 8. Однак замітила не відразу, бо дуже переживала в той день. Коли повернулась в аудиторію уже було пізно Crying or Very sad . Підкажіть будь-ласка, де можна дешево замовити собі новенький. Просто в Німфі і Алло ціни захмарні для звичайної студентки без стипендії...
Dinuska
Dinuska

Сообщения : 39
Дата регистрации : 31.05.2019

Повернутися до початку Перейти донизу

Загубила чохол на екзамені  :cry:  Empty Re: Загубила чохол на екзамені :cry:

Повідомлення автор Amadeya Нд Черв 09, 2019 9:42 pm

Dinuska пише:Нещодавно здавала екзамени в гл. корпусі і коли робила спробу спистаи - видно зняла ненароком чохол від свого Мі 8. Однак замітила не відразу, бо дуже переживала в той день. Коли повернулась в аудиторію уже було пізно Crying or Very sad . Підкажіть будь-ласка, де можна дешево замовити собі новенький. Просто в Німфі і Алло ціни захмарні для звичайної студентки без стипендії...
Я взагалі стороною обхожу наші чернівецькі магазини техніки. Навіть в тому ж Xiaomi на соборній ціни просто неймовірні. Позавчора зайшла, щоб спитатись за продаж Xiaomi Redmi Note 7 + скла і чохла. Так ось, щоб ви собі розуміли, за скло - 350, за чохол бампер звичайний - 300. І це ще без урахування гарантії, яку вони всім нав'язують... Одним словом: жах! Саме через таке поводження до клієнтів, я я звикла купувати все в інтернеті. Остання моя покупка була ось тут - https://stardroid.com.ua/xiaomi-mi-8. Ціни на аксесуари дійсно приємні і головне, можна замовити наложеним платежем без всіляких передплат. Якщо матимете бажання, загляніть, там вибір чохлів на китайські смартфони дійсно рясний)
Amadeya
Amadeya

Сообщения : 26
Дата регистрации : 04.06.2019

Повернутися до початку Перейти донизу

Загубила чохол на екзамені  :cry:  Empty Re: Загубила чохол на екзамені :cry:

Повідомлення автор Ladena Ср Черв 12, 2019 2:13 pm

ну не знаю, не знаю... Я ось буквально на днях натрапила на дуже приємну акцію від магазину ЖУКК. Вони пропонували три чохла за ціною одного в честь дня народження магазину. Можливо сходіть в їх відділення на Проспекті Незалежності. Якщо акціє ще діє, зможете собі підібрати під свій смартфон відразу 3 чохла за ціною 1)
Ladena
Ladena

Сообщения : 14
Дата регистрации : 07.06.2019

Повернутися до початку Перейти донизу

Загубила чохол на екзамені  :cry:  Empty Re: Загубила чохол на екзамені :cry:

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі